BIKEFINDER GPS TRACKER PRO VŠECHNA JÍZDNÍ KOLA

Zabezpečte své kolo pomocí specializovaného sledovacího zařízení BikeFinder pro jízdní kola a elektrokola, které využívá k lokalizaci polohy GPS, GSM a Bluetooth technologie. Již nikdy se nemusíte bát o své milované kolo. BikeFinder je odpověď na krádeže jízdních kol.

Váží pouhých 52 gramů, takže na svých řídítkách nepoznáte žádnou změnu. GPS lokátor BikeFinder je téměř celý bezpečně ukrytý uvnitř trubky řídítek Vašeho kola. Z venku je vidět jen velmi malá část, podobná obyčejné plastové zátce řídítek. BikeFinder je v řídítkách pevně uchycen jedinečným (patentově chráněným) rozevíracím mechanismem. Bez použití speciálního nástroje, který je k lokátoru přiložen, jej není možné z trubky řídítek vyjmout.

Díky flexibilní konstrukci, malým rozměrům a velmi nízké váze, lze BikeFinder snadno a rychle namontovat do řídítek všech typů kol a elektrokol. Nezáleží na tom, zda jezdíte jen na obyčejném městském kole do práce, máte drahou silničku či dokonce závodní kolo, horské kolo, trekové či gravel. Je jedno, zda jezdíte na kole bez motoru, nebo elektrokole s motorem umístěným kdekoliv. BikeFinder pasuje do všech běžných typů řídítek (rovná, vlaštovky, berany, bullhorny) s vnitřním průměrem trubky od 15 mm do 27 mm. 

BikeFinder tracker je vybaven všemi moderními triangulačními technologie k určení přesné polohy kola, při kterým využívá GPS satelitů, GSM vysílačů i Bluetooth technologi. Výdrž baterie byla optimalizována s cílem co nejdelší výdrže bez nutnosti dobíjení a zároveň udržení co nejnižší hmotnosti lokátoru. Váha je pro opravdové fanoušky cyklistiky přeci důležitá. 

BikeFinder se dodává také s příslušnou aplikací pro mobilní telefony s operačním systémem Android nebo iOS, přes kterou ovládáte všechny funkce lokátoru, můžete v ní kdykoliv sledovat polohu svého kola na mapě, nebo pomocí aplikace ohlásit krádež kola. 

V případě pohybu Vašeho kola vybaveného GPS lokátorem BikeFinder obdržíte na svůj mobilní telefon ihned poplachovou push zprávu, že je kolo v pohybu. Hned tak víte, že se něco s Vaším milovaným kolem děje.

BikeFinder využívají tisíce cyklistů v několika evropských zemích. Společnost BikeFinder je oficiálním partnerem profesionálního nizozemského cyklistického týmu JUMBO VISMA.

S lokátorem BikeFinder se už nikdy nebudete o své kolo bát. A proto jezděte dál, naplno, bez obav z krádeže!