BikeFinder GPS tracker norské společnosti Bikefinder AS úspěšně používají cyklisté v 31 zemích světa k zabezpečení svého jízdního kola proti krádeži.

BikeFinder lokátor byl speciálně vyvinut pro jízdní kola a elektrokola všech značek. Díky jedinečnému a patentově chráněnému uchycení v řídítkách je velmi nesnadné lokátor z kola demontovat bez speciálního klíče.

Společnost Bikefinder AS se sídlem v norském městě Stavanger vznikla v roce 2015 jako inovativní start-up. Stalo se tak po té, co zakladatelům společnosti Bikefinder ukradli zloději jejich milovaná drahá jízdní kola. V jejich hlavách se zrodila myšlenka vyvinout ten nejlepší GPS tracker speciálně určený pro jízdní kola a elektrokola, který by odstranil strach z případné krádeže jízdních kol.

Po čtyřech letech vývoje, zdokonalování a důkladného testování byl na trh uveden současný model GPS lokátoru BikeFinder s šedým tělem.

BikeFinder GPS lokátor ovládáte pomocí aplikace v mobilním telefonu a kdykoliv tak máte přehled, co se s vaším kolem děje.