JEDINEČNÝ MULTIFUNKČNÍ ZÁMEK NA KOLO PEALOCK 2

Elektronický zámek Pealock 2 s GPS lokátorem, hlasitým alarmem a citlivým pohybovým sensorem využijete po celý rok. V létě bezpečně pohlídá vaše kolo před krádeží, v zimě s Pealockem můžete uzamčít své lyže před Après-ski barem a zbavit se tak strachu z jejich krádeže.

Pealock je velmi spolehlivý, odolný, voděvzdorný chytrý zámek nejen na kolo, nabitý technologiemi, jako GPS lokalizace polohy, GSM a Bluetooth přenos dat do mobilního telefonu, pohybový sensor, teplotní čidlo atd. Svým hlasitým alarmem o síle 110 dB odradí každého zloděje. Že se něco děje zjistíte ihned také ve svém mobilním telefonu, kam Vám zámek pošle zprávu. Na mapě vidíte aktuální polohu kola s Pealockem.

Pealock je přenosný, skoro nic neváží, snadno ho zabalíte s sebou do kapsičky u cyklistického dresu, brašny na kole nebo vložíte do batohu.

Zámek Pealock 2 ovládáte prostřednictvím aplikace v českém jazyce, kteoru si stáhnete do svého chytrého telefonu s Android či iOS (Apple).

Zamknout či odemknout zámek Pealock lze vícero způsoby, záleží jen na Vás. Na výběr máte NFC kartu, NFC čip, NFC náramek nebo pomocí aplikace v telefonu.

Pealock 2 uzamkne a ochrání proti krádeži cokoliv, k čemu jej připnete. Pásek zámku o délce 35 cm je vyroben z vysoce houževnatého elastomeru, uvnitř kterého jsou zalisovaná ocelová lanka připojená k alarmu.

Hlavní výhoda zámku Pealock2 oproti jiným zámkům na kola je v tom, že kdykoliv někdo cizí pohne s Vaším kolem, pohybový sensor uvnitř zámku vyhlásí poplach, spustí se hlasitý alarm a zámek okamžitě posílá poplachovou informaci na Váš telefon. To samé se stane při jakémkoliv poškození zámku. Ihned tak víte, že se někdo pokouší ukrást Váš majetek. A to už stojí za ten klid.

Vyberte si barvu zámku Pealock, která se k Vám nejvíce hodí.